Zapraszamy na bezpłatne szkolenia!

Osoby chcące nabyć lub podwyższyć swoje kwalifikacje mogą skorzystać z następujących szkoleń: Bezpłatny kurs komputerow; Pracownik biurowy z obsługą aplikacji MS Word oraz MS Excel; Specjalista w gastronomii.

1. Bezpłatny kurs komputerowy ? dla osób po 60 roku życia >>>ULOTKA<<<
  2. Pracownik biurowy z obsługą aplikacji MS Word oraz MS Excel (120 godzin) ? osoby po 50 roku życia, bezrobotne, bierne zawodowo, zamieszkałe na terenie powiatu: oświęcimskiego, olkuskiego, chrzanowskiego)
  3. Specjalista w gastronomii ? (120 godzin) w tym carving, kelner, kucharz ? osoby po 50 roku życia, bezrobotne, bierne zawodowo, zamieszkałe na terenie powiatu: oświęcimskiego, olkuskiego, chrzanowskiego).

Zapraszamy również osoby bezrobotne po 30 roku życia do udziału w bezpłatnych szkoleniach.

Szczegółowych informacji udziela i zapisy przyjmuje Centrum Kształcenia Dorosłych
w Kętach.

Tel. (33) 845 21 33