Praca szuka człowieka

Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce poszukuje kandydata na stanowisko:
OPIEKUN UCZESTNIKÓW PROJEKTU W CENTRUM WSPARCIA ?KOLPING? W KRAKOWIE
Umowa o pracę, wymiar etatu: 1

Opis stanowiska:
? Rekrutacja i bezpośredni kontakt z Uczestnikami projektu;
? Wypracowanie Indywidualnego Planu Działania (IPD) z Uczestnikiem projektu;
? Udział w organizowanych warsztatach dla UP i wsparcie UP (w tym w wyjazdowych
zajęciach jako opiekun grupy);
? Poszukiwanie NGO i organizacji, w których UP mogliby odbyć wolontariat (monitoring
lokalnego rynku instytucji);
? Inicjowanie spotkań z przedstawicielami organizacji, w których mógłby być realizowany
wolontariat;
? Monitoring realizacji wolontariatu;
? Posumowanie doświadczeń wolontariackich i stworzenie PORTFOLIO WOLONTARIACKIEGO;
? Udział w merytorycznej realizacji projektu; m. in. w zakresie: prowadzenia dokumentacji
projektowej, rekrutacji, sprawozdawczości;
? Prowadzenie dokumentacji dotyczącej wsparcia UP.
Wymagania:
? wykształcenie wyższe
? doświadczenie w realizacji projektów finansowanych ze środków UE;
? dobra organizacja pracy;
? wysoki poziom kompetencji społecznych;
? udokumentowane min. 3-letnie doświadczenie w pracy z osobami młodymi (15-29 lat);
? skuteczna obsługa komputera (pakiet MS Office, Internet).
Od kandydata/tki dodatkowo oczekujemy:
wysokiej kultury osobistej, elastyczności w działaniu, odpowiedzialności, umiejętności samodzielnego planowania i weryfikowania działań oraz panowania nad kilkoma zagadnieniami równocześnie; umiejętności jasnego wyrażania się oraz słuchania, gotowości do wyjazdów z UP w ramach szkoleń/warsztatów.
Oferujemy:
? stałą pracę
? możliwość rozwoju zawodowego w pracy przy realizacji projektów UE;
? pracę w różnorodnym i sukcesywnie rozwijającym się zespole;
? wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o
ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem
Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób
fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich
danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Add comment

Security code Refresh